| дължина | 339,5 mm |
| ширина | 191 mm |
| дебелина | 45 mm |
| тегло | 0,242 kg |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 330,6 mm |
| дължина | 331 mm |
| ширина | 181 mm |
| височина | 30 mm |
| дължина | 342 mm |
| ширина | 192 mm |
| височина | 45 mm |
| за OEномер | 7701 050 319 |
| дължина | 330 mm |
| ширина | 192 mm |
| височина | 45 mm |
| количество | 1 |
| височина | 45 mm |
| дължина | 340 mm |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| дължина | 342 mm |
| ширина | 192 mm |
| височина | 45 mm |
| дължина | 330 mm |
| ширина | 181 mm |
| височина | 30 mm |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| изпълнение на филтъра | филтър за груби частици |
| материал | пластмаса |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| дължина | 329 mm |
| ширина | 168 mm |
| височина | 30 mm |
| дължина | 342 mm |
| ширина | 192 mm |
| височина | 45 mm |
| дължина | 340 mm |
| ширина | 181 mm |
| дебелина | 30 mm |
| тегло | 0,140 kg |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| необходими бройки | 1 |
| височина | 30 mm |
| дължина | 340 mm |
| ширина | 180 mm |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| диаметър 1 | 340 mm |
| диаметър 2 | 181 mm |
| височина | 30 mm |
| ширина | 191 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| изпълнение на филтъра | филтър за груби частици |
| височина | 45 mm |
| дължина | 338 mm |
| количество | 1 |
| височина | 45 mm |
| дължина | 340 mm |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| спецификация | Ex Coopers ACE132 |
| дължина | 348 mm |
| ширина | 191 mm |
| височина | 44 mm |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| дължина | 337 mm |
| ширина | 180 mm |
| височина | 30 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 45 mm |
| обща дължина | 342 mm |
| ширина | 191 mm |
| дължина | 330 mm |
| ширина | 192 mm |
| височина | 45 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 45 mm |
| обща дължина | 342 mm |
| ширина | 191 mm |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| дължина | 340 mm |
| ширина | 180 mm |
| височина | 30 mm |
| дължина | 340 mm |
| ширина | 180 mm |
| дебелина | 30 mm |
| тегло | 0,14 kg |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 340 mm |
| ширина | 191 mm |
| височина | 45 mm |
| дължина | 340 mm |
| ширина | 191,5 mm |
| височина | 45 mm |
| тегло | 285 g |
| изпълнение на филтъра | филтър за груби частици |
| дължина | 330,6 mm |
| ширина | 181 mm |
| ширина | 192 mm |
| височина | 30 mm |
| продуктов номер | 1731950 |
| дължина | 338 mm |
| ширина | 191 mm |
| височина | 45 mm |
| тегло | 0,24 kg |
| дължина | 332 mm |
| ширина | 192 mm |
| височина | 31 mm |
| дължина | 341 mm |
| ширина | 181 mm |
| височина | 30 mm |
| дължина | 332 mm |
| ширина | 192 mm |
| височина | 31 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| дължина | 348 mm |
| ширина | 191 mm |
| височина | 44 mm |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| дължина | 340 mm |
| ширина | 180 mm |
| височина 1 | 30 mm |
| височина 2 | 45 mm |
| спецификация | Avec patte |
| дължина | 341 mm |
| ширина | 181 mm |
| височина | 30 mm |
| материал | активен въглен |
| дължина | 340 mm |
| ширина | 191 mm |
| височина | 45 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър за груби частици |
| височина | 30 mm |
| дължина | 335 mm |
| ширина | 180 mm |
| дължина | 332 mm |
| ширина | 192 mm |
| височина | 31 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър купе с полифенол |
| изпълнение на филтъра | с антибактериално действие |
| изпълнение на филтъра | с фунгицидно действие |
| изпълнение на филтъра | филтър за финни частици (PM 2.5) |
| изпълнение на филтъра | филтър за груби частици |
| дължина 1 | 340 mm |
| ширина 1 | 191 mm |
| височина 1 | 45 mm |