| за номер артикул | SF KF9126 |
| дължина | 287 mm |
| ширина | 175 mm |
| височина | 36 mm |
| дължина | 260 mm |
| ширина | 100 mm |
| височина | 30 mm |
| за номер артикул | SF KF9126C |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| дължина | 287 mm |
| ширина | 175 mm |
| височина | 36 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| дължина | 260 mm |
| ширина | 100 mm |
| височина | 30 mm |
| дължина | 260 mm |
| ширина | 97 mm |
| височина | 30 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| дължина | 259 mm |
| ширина | 98 mm |
| височина | 32 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| дължина | 259 mm |
| ширина | 98 mm |
| височина | 32 mm |
| единицамярка за количество | комплект |
| дължина | 259 mm |
| ширина | 98 mm |
| височина | 32 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| изпълнение на филтъра | филтър за груби частици |
| височина | 30 mm |
| дължина | 260 mm |
| ширина | 100 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| височина | 30 mm |
| дължина | 260 mm |
| ширина | 100 mm |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| дължина | 257 mm |
| ширина | 97 mm |
| височина | 31 mm |