| дължина | 220 mm |
| ширина | 225 mm |
| височина | 36 mm |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| дължина | 222 mm |
| ширина | 220 mm |
| височина | 34 mm |
| дължина | 207 mm |
| ширина | 218 mm |
| височина | 19 mm |
| дължина | 220 mm |
| ширина | 225 mm |
| височина | 36 mm |
| за номер артикул | SF KF9423 |
| дължина | 220 mm |
| ширина | 225 mm |
| височина | 36 mm |
| обща дължина | 218 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| ширина | 225 mm |
| височина | 35 mm |
| дължина | 225 mm |
| ширина | 220 mm |
| височина | 31 mm |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| изпълнение на филтъра | филтър за груби частици |
| не е за артикул номер | 2973 |
| дължина | 218 mm |
| ширина | 211 mm |
| височина | 18,5 mm |
| дължина | 220 mm |
| ширина | 225 mm |
| височина | 31 mm |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| дължина | 220 mm |
| ширина | 225 mm |
| височина | 35 mm |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| дължина | 217 mm |
| ширина | 210 mm |
| височина | 17,5 mm |
| дължина | 217 mm |
| ширина | 210 mm |
| височина | 18 mm |
| тегло | 0,13 kg |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| дължина | 217 mm |
| ширина | 210 mm |
| височина | 17,5 mm |
| дължина | 217 mm |
| ширина | 210 mm |
| височина | 17,5 mm |
| за OEномер | 6447 Z4 |
| дължина | 218 mm |
| ширина | 211 mm |
| височина | 19 mm |
| за OEномер | 6447 Z5 |
| дължина | 218 mm |
| ширина | 211 mm |
| височина | 19 mm |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| диаметър 1 | 220 mm |
| диаметър 2 | 225 mm |
| височина | 33 mm |
| дебелина | 19 mm |
| дължина | 218 mm |
| ширина | 211 mm |
| височина | 18,5 mm |
| обурудване на автомобила | за автомобили с 6V електрическа мрежа |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| материал на рамката | полиестер |
| не е за артикул номер | 2843 |
| дължина | 220 mm |
| ширина | 225 mm |
| височина | 35,5 mm |
| дължина | 220 mm |
| ширина | 225 mm |
| височина | 35,5 mm |
| продуктов номер | 1736100 |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| материал | пластмаса |
| дължина | 215 mm |
| ширина | 208 mm |
| височина | 19 mm |
| дължина | 217 mm |
| ширина | 210 mm |
| височина | 17,5 mm |
| количество | 1 |
| височина | 30 mm |
| дължина | 224 mm |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| спецификация | Ex Coopers ACE121 |
| дължина | 220 mm |
| ширина | 225 mm |
| височина | 31 mm |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| количество | 1 |
| височина | 34 mm |
| дължина | 240 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| за номер артикул | SF KF9045 |
| дължина | 217 mm |
| ширина | 210 mm |
| височина | 17,5 mm |
| дължина | 218 mm |
| ширина | 211 mm |
| височина | 19 mm |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| диаметър 1 | 216 mm |
| диаметър 2 | 210 mm |
| височина | 20 mm |
| дължина | 220 mm |
| ширина | 210 mm |
| дебелина | 19 mm |
| тегло | 0,15 kg |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 220 mm |
| ширина | 224 mm |
| височина | 33 mm |
| дължина | 224 mm |
| ширина | 219 mm |
| височина | 35 mm |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| изпълнение на филтъра | филтър за груби частици |
| височина | 35 mm |
| дължина | 222 mm |
| ширина | 225 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 19,5 mm |
| обща дължина | 213 mm |
| ширина | 199 mm |
| дължина | 220 mm |
| ширина | 225 mm |
| височина | 36 mm |
| дължина | 220 mm |
| ширина | 225 mm |
| дебелина | 33 mm |
| тегло | 0,07 kg |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| необходими бройки | 1 |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| дължина | 222 mm |
| ширина | 220 mm |
| височина | 34 mm |
| дължина | 220 mm |
| ширина | 225 mm |
| височина | 36 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| дължина | 216 mm |
| ширина | 225 mm |
| височина | 34 mm |
| дължина | 209 mm |
| ширина | 198 mm |
| височина | 18,5 mm |
| дължина | 220 mm |
| ширина | 210 mm |
| дебелина | 19 mm |
| тегло | 0,15 kg |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| необходими бройки | 1 |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 19,5 mm |
| обща дължина | 213 mm |
| ширина | 199 mm |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| дължина | 218 mm |
| ширина | 208 mm |
| височина | 18 mm |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| дължина | 224 mm |
| ширина | 220 mm |
| височина | 34 mm |
| количество | 1 |
| височина | 19 mm |
| дължина | 217 mm |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| дължина | 221 mm |
| ширина | 222 mm |
| височина | 35 mm |
| дължина | 220 mm |
| ширина | 225 mm |
| височина | 30 mm |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| дължина | 222 mm |
| ширина | 212 mm |
| височина | 18,5 mm |
| дължина | 216 mm |
| ширина | 211 mm |
| височина | 18 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър за груби частици |
| височина | 18 mm |
| дължина | 219 mm |
| ширина | 209 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър за груби частици |
| дължина 1 | 220 mm |
| дължина 2 | 225 mm |
| ширина 1 | 224 mm |
| височина 1 | 33 mm |
| височина 2 | 32 mm |
| ширина | 210 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| изпълнение на филтъра | филтър за груби частици |
| височина | 17,5 mm |
| дължина | 217 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 34 mm |
| обща дължина | 220 mm |
| ширина | 224,5 mm |
| дължина | 222 mm |
| ширина | 212 mm |
| височина | 18,5 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър за груби частици |
| височина | 35 mm |
| дължина | 222 mm |
| ширина | 225 mm |
| дължина | 221 mm |
| ширина | 222 mm |
| височина | 35 mm |
| дължина | 225 mm |
| ширина | 221 mm |
| височина | 35 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| дължина | 217 mm |
| ширина | 205 mm |
| дебелина | 19 mm |
| тегло | 0,15 kg |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| необходими бройки | 1 |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| височина | 35 mm |
| обща дължина | 217,5 mm |
| ширина | 225 mm |
| за OEномер | 6479 A2 |
| дължина | 216 mm |
| ширина | 225 mm |
| височина | 34 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| височина | 35 mm |
| обща дължина | 217,5 mm |
| ширина | 225 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър за груби частици |
| височина | 18 mm |
| дължина | 219 mm |
| ширина | 209 mm |
| дължина | 215 mm |
| ширина | 210 mm |
| височина | 19 mm |
| тегло | 134 g |
| изпълнение на филтъра | филтър за груби частици |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| височина | 20 mm |
| обща дължина | 213 mm |
| ширина | 211 mm |
| количество | 1 |
| височина | 19,5 mm |
| дължина | 211 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| дължина | 220 mm |
| ширина | 224,5 mm |
| височина | 33,5 mm |
| дължина | 218 mm |
| ширина | 226 mm |
| височина | 36 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| ширина | 199 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| височина | 19 mm |
| дължина | 211 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| височина | 35 mm |
| дължина | 222 mm |
| ширина | 225 mm |
| дължина | 211 mm |
| ширина | 199 mm |
| височина | 19 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |