| дължина | 278 mm |
| ширина | 219 mm |
| височина | 41 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър за груби частици |
| обурудване на автомобила | за автомобили с 6V електрическа мрежа |
| тегло | 0,093 kg |
| дължина | 276 mm |
| ширина | 217 mm |
| височина | 40 mm |
| дължина | 278 mm |
| ширина | 218 mm |
| дебелина | 42 mm |
| тегло | 0,3 kg |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| необходими бройки | 1 |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| дължина | 277 mm |
| ширина | 219 mm |
| височина | 40 mm |
| дължина | 277 mm |
| ширина | 219 mm |
| дебелина | 40 mm |
| тегло | 0,290 kg |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 278 mm |
| ширина | 219 mm |
| височина | 43 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| дължина | 278 mm |
| ширина | 219 mm |
| височина | 41 mm |
| ширина | 219 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| височина | 41 mm |
| дължина | 278 mm |
| дължина | 278 mm |
| ширина | 219 mm |
| височина | 43 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| дължина | 278 mm |
| ширина | 219 mm |
| височина | 41 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| обурудване на автомобила | за автомобили с 6V електрическа мрежа |
| дължина | 276 mm |
| ширина | 217 mm |
| височина | 40 mm |
| тегло | 0,184 kg |
| материал | активен въглен |
| височина | 43 mm |
| обща дължина | 217 mm |
| ширина | 276 mm |
| дължина | 278 mm |
| ширина | 219 mm |
| височина | 41 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| височина | 43 mm |
| обща дължина | 217 mm |
| ширина | 276 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| дължина | 278 mm |
| ширина | 219 mm |
| височина | 43 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| височина | 41 mm |
| дължина | 277 mm |
| ширина | 219 mm |
| количество | 1 |
| височина | 41 mm |
| дължина | 278 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |