| дължина | 216 mm |
| ширина | 200 mm |
| височина | 35 mm |
| дължина | 210 mm |
| ширина | 200 mm |
| височина | 35 mm |
| дължина | 216 mm |
| ширина | 200 mm |
| височина | 35 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| дължина | 216 mm |
| ширина | 200 mm |
| височина | 35 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър купе с полифенол |
| изпълнение на филтъра | с антибактериално действие |
| изпълнение на филтъра | с фунгицидно действие |
| изпълнение на филтъра | филтър за финни частици (PM 2.5) |