| дължина | 213 mm |
| ширина | 212 mm |
| височина | 30 mm |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| изпълнение на филтъра | филтър за груби частици |
| дължина | 236 mm |
| ширина | 204 mm |
| височина | 30 mm |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| изпълнение на филтъра | филтър за груби частици |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| дължина | 212 mm |
| ширина | 211 mm |
| височина | 30 mm |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| дължина | 230 mm |
| ширина | 191 mm |
| височина | 32 mm |