| дължина | 468 mm |
| ширина | 120 mm |
| височина | 30 mm |
| тегло | 170 g |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| дължина | 458 mm |
| ширина | 117 mm |
| височина | 30 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър за груби частици |
| дължина 1 | 458 mm |
| ширина 1 | 117 mm |
| височина 1 | 30 mm |
| дължина | 468 mm |
| ширина | 120 mm |
| височина | 30 mm |
| тегло | 75 g |
| изпълнение на филтъра | филтър за груби частици |
| материал | активен въглен |
| дължина | 460 mm |
| ширина | 118 mm |
| височина | 30 mm |