| дължина | 436 mm |
| ширина | 127 mm |
| височина | 42 mm |
| дължина | 441 mm |
| ширина | 126 mm |
| височина | 30 mm |
| тегло | 241 g |
| изпълнение на филтъра | филтър за груби частици |
| ширина | 126 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| изпълнение на филтъра | филтър за груби частици |
| височина | 30 mm |
| дължина | 441 mm |
| дължина | 436 mm |
| ширина | 127 mm |
| височина | 42 mm |