| количество | 1 |
| височина | 13 mm |
| дължина | 298 mm |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| тегло | 0,170 kg |
| обурудване на автомобила | за автомобили без климатизация |
| дължина | 330 mm |
| ширина | 198 mm |
| височина | 29 mm |
| дължина | 288 mm |
| ширина | 225 mm |
| височина | 13 mm |
| дължина | 299 mm |
| ширина | 236 mm |
| височина | 13 mm |
| дължина | 282 mm |
| ширина | 244 mm |
| височина | 27 mm |