| дължина | 273 mm |
| ширина | 207 mm |
| дебелина | 26 mm |
| тегло | 0,113 kg |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 280 mm |
| ширина | 206 mm |
| височина | 25 mm |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| количество | 1 |
| височина | 28 mm |
| дължина | 295 mm |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| дължина | 280 mm |
| ширина | 205 mm |
| височина | 25 mm |
| дължина | 280 mm |
| ширина | 205 mm |
| височина | 25 mm |
| дължина | 280 mm |
| ширина | 206,5 mm |
| височина | 25 mm |
| дължина | 283 mm |
| ширина | 206 mm |
| височина | 25 mm |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| изпълнение на филтъра | филтър за груби частици |
| количество | 1 |
| височина | 25 mm |
| дължина | 280 mm |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| дължина | 280 mm |
| ширина | 206 mm |
| височина | 25 mm |
| спецификация | Ex Coopers ACE006 |
| дължина | 280 mm |
| ширина | 206 mm |
| височина | 25 mm |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| дължина | 280 mm |
| ширина | 206 mm |
| височина | 25 mm |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| дължина | 273 mm |
| ширина | 207 mm |
| дебелина | 26 mm |
| тегло | 0,113 kg |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 279 mm |
| ширина | 206 mm |
| височина | 25 mm |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| диаметър 1 | 279 mm |
| диаметър 2 | 206 mm |
| височина | 23 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър за груби частици |
| височина | 25 mm |
| дължина | 280 mm |
| ширина | 204 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 24 mm |
| обща дължина | 280 mm |
| ширина | 206 mm |
| дължина | 269 mm |
| ширина | 207 mm |
| височина | 57 mm |
| тегло | 98 g |
| изпълнение на филтъра | филтър за груби частици |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| дължина | 282 mm |
| ширина | 207 mm |
| височина | 29 mm |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| дължина | 281 mm |
| ширина | 207 mm |
| височина | 25 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 24 mm |
| обща дължина | 280 mm |
| ширина | 206 mm |
| дължина | 280 mm |
| ширина | 205 mm |
| височина | 25 mm |
| тегло | 0,16 kg |
| не е за артикул номер | 3615 |
| дължина | 279,5 mm |
| ширина | 206 mm |
| височина | 25 mm |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| дължина | 279 mm |
| ширина | 206 mm |
| височина | 26 mm |
| за номер артикул | SF KF9003 |
| дължина | 280 mm |
| ширина | 205 mm |
| височина | 25 mm |
| дължина | 276 mm |
| ширина | 206 mm |
| височина | 25 mm |
| дължина | 280 mm |
| ширина | 206,5 mm |
| височина | 25 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| количество | 1 |
| височина | 30 mm |
| дължина | 284 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| дължина | 278 mm |
| ширина | 205 mm |
| дебелина | 25 mm |
| тегло | 0,068 kg |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 280 mm |
| ширина | 205 mm |
| височина | 25 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър за груби частици |
| височина | 25 mm |
| дължина | 280 mm |
| ширина | 204 mm |
| дължина | 283 mm |
| ширина | 205 mm |
| височина | 25 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| дължина | 287 mm |
| ширина | 215 mm |
| височина | 57 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| дължина | 276 mm |
| ширина | 206 mm |
| височина | 25 mm |
| дължина | 280 mm |
| ширина | 206 mm |
| височина | 25 mm |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| дължина | 280 mm |
| ширина | 206 mm |
| височина | 25 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| дължина | 280 mm |
| ширина | 205 mm |
| височина | 25 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| дължина | 283 mm |
| ширина | 206 mm |
| височина | 25 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| спецификация | Ex Coopers ACE048 |
| дължина | 283 mm |
| ширина | 205 mm |
| височина | 25 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| диаметър 1 | 285 mm |
| диаметър 2 | 206 mm |
| височина | 20 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| дължина | 280 mm |
| ширина | 206 mm |
| височина | 25 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| дебелина | 30 mm |
| дължина | 281 mm |
| ширина | 206 mm |
| височина | 30 mm |
| материал | активен въглен |
| обурудване на автомобила | за автомобили с 6V електрическа мрежа |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| материал на рамката | полиестер |
| дължина | 269 mm |
| ширина | 207 mm |
| височина | 33 mm |
| тегло | 330 g |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| дължина | 281 mm |
| ширина | 206 mm |
| височина | 25 mm |
| дължина | 283 mm |
| ширина | 205 mm |
| височина | 25 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| дължина | 287 mm |
| ширина | 215 mm |
| височина | 57 mm |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| дължина 1 | 280 mm |
| ширина 1 | 206 mm |
| височина 1 | 30 mm |
| дължина | 286 mm |
| ширина | 206 mm |
| височина | 30 mm |
| количество | 1 |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| височина | 25 mm |
| дължина | 280 mm |
| ширина | 204 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| височина | 24 mm |
| обща дължина | 284 mm |
| ширина | 206 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| височина | 24 mm |
| обща дължина | 284 mm |
| ширина | 206 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| дължина | 279 mm |
| ширина | 206 mm |
| височина | 26 mm |
| дължина | 281 mm |
| ширина | 206 mm |
| височина | 25 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| количество | 1 |
| височина | 30 mm |
| дължина | 284 mm |
| материал | Полифенол с активен въглен |
| дължина | 283 mm |
| ширина | 206 mm |
| височина | 25 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър купе с полифенол |
| изпълнение на филтъра | с антибактериално действие |
| изпълнение на филтъра | с фунгицидно действие |
| изпълнение на филтъра | филтър за финни частици (PM 2.5) |