| дължина | 280 mm |
| ширина | 205 mm |
| височина | 25 mm |
| дължина | 283 mm |
| ширина | 206 mm |
| височина | 25 mm |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| изпълнение на филтъра | филтър за груби частици |
| дължина | 279 mm |
| ширина | 206 mm |
| височина | 25 mm |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| диаметър 1 | 279 mm |
| диаметър 2 | 206 mm |
| височина | 23 mm |
| дължина | 288 mm |
| ширина | 211 mm |
| височина | 34 mm |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 24 mm |
| обща дължина | 280 mm |
| ширина | 206 mm |
| дължина | 269 mm |
| ширина | 207 mm |
| височина | 57 mm |
| тегло | 98 g |
| изпълнение на филтъра | филтър за груби частици |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| дължина | 281 mm |
| ширина | 207 mm |
| височина | 25 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 24 mm |
| обща дължина | 280 mm |
| ширина | 206 mm |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| дължина | 279 mm |
| ширина | 206 mm |
| височина | 26 mm |
| ширина | 286 mm |
| височина | 57 mm |
| дължина 1 | 214 mm |
| дължина 2 | 142 mm |
| дължина | 286 mm |
| ширина | 215 mm |
| височина | 57 mm |
| количество | 1 |
| височина | 30 mm |
| дължина | 284 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| дължина | 288 mm |
| ширина | 211 mm |
| височина | 34 mm |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| дължина | 286 mm |
| ширина | 212 mm |
| височина | 57 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| дължина | 288 mm |
| ширина | 215 mm |
| височина | 57 mm |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| изпълнение на филтъра | филтър за груби частици |
| за номер артикул | SF KF9434 |
| ширина | 286 mm |
| височина | 57 mm |
| дължина 1 | 214 mm |
| дължина 2 | 142 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| височина | 57 mm |
| дължина | 288 mm |
| ширина 1 | 218 mm |
| ширина 2 | 150 mm |
| ляв/десен волан | за автомобил с десен волан |
| дължина | 286 mm |
| ширина | 212 mm |
| височина | 57 mm |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| ширина | 286 mm |
| височина | 57 mm |
| дължина 1 | 214 mm |
| дължина 2 | 142 mm |
| дължина | 287 mm |
| ширина | 215 mm |
| височина | 57 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| дължина | 286 mm |
| ширина | 212 mm |
| височина | 33 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| дължина | 147 mm |
| ширина | 289 mm |
| височина | 34 mm |
| продуктов номер | 1730300 |
| за OEномер | 1K0 819 644 B |
| дължина | 207 mm |
| ширина | 269 mm |
| височина | 34 mm |
| дължина | 147 mm |
| ширина | 288 mm |
| височина | 34 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър за груби частици |
| височина | 34 mm |
| дължина | 287 mm |
| ширина | 215 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| ширина | 288 mm |
| височина | 57 mm |
| дължина 1 | 218 mm |
| дължина 2 | 150 mm |
| за номер артикул | SF KF9434C |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| ширина | 288 mm |
| височина | 57 mm |
| дължина 1 | 218 mm |
| дължина 2 | 150 mm |
| дължина | 147 mm |
| ширина | 288 mm |
| височина | 34 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър за груби частици |
| дължина 1 | 207 mm |
| ширина 1 | 269 mm |
| височина 1 | 33 mm |
| дължина | 288 mm |
| ширина | 215 mm |
| височина | 57 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| дължина | 288 mm |
| ширина | 215 mm |
| височина | 57 mm |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| изпълнение на филтъра | филтър за груби частици |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| ширина | 288 mm |
| височина | 57 mm |
| дължина 1 | 218 mm |
| дължина 2 | 150 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| дължина | 283 mm |
| ширина | 206 mm |
| височина | 25 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| диаметър 1 | 285 mm |
| диаметър 2 | 206 mm |
| височина | 20 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| дължина | 280 mm |
| ширина | 206 mm |
| височина | 25 mm |
| ширина | 278 mm |
| ширина 2 | 141 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| изпълнение на филтъра | филтър за груби частици |
| височина | 34 mm |
| височина 1 | 58 mm |
| дължина | 214 mm |
| дължина | 286 mm |
| ширина | 212 mm |
| височина | 33 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| дължина | 269 mm |
| ширина | 207 mm |
| височина | 33 mm |
| тегло | 330 g |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| изпълнение на филтъра | филтър за груби частици |
| височина | 34 mm |
| дължина | 287 mm |
| ширина | 215 mm |
| дължина | 287 mm |
| ширина | 215 mm |
| височина | 57 mm |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| дължина | 287 mm |
| ширина | 215 mm |
| височина | 34 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| дължина | 270 mm |
| ширина | 210 mm |
| височина | 35 mm |
| дължина | 286 mm |
| ширина | 212 mm |
| височина | 57 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| не е за артикул номер | 3655 |
| дължина | 288 mm |
| ширина | 215 mm |
| височина | 34 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| дължина | 286 mm |
| ширина | 206 mm |
| височина | 30 mm |
| количество | 1 |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| не е за артикул номер | 2838 |
| дължина | 147 mm |
| ширина | 289 mm |
| височина | 34 mm |
| дължина | 207 mm |
| ширина | 269 mm |
| височина | 34 mm |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| дължина | 288 mm |
| ширина | 215 mm |
| височина | 34 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| ширина | 207 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| височина | 34 mm |
| дължина | 269 mm |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| дължина | 143 mm |
| ширина | 288 mm |
| височина | 58 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър купе с полифенол |
| изпълнение на филтъра | с антибактериално действие |
| изпълнение на филтъра | с фунгицидно действие |
| изпълнение на филтъра | филтър за финни частици (PM 2.5) |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| височина | 24 mm |
| обща дължина | 284 mm |
| ширина | 206 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| височина | 24 mm |
| обща дължина | 284 mm |
| ширина | 206 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| дължина | 279 mm |
| ширина | 206 mm |
| височина | 26 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| височина | 34 mm |
| дължина | 287 mm |
| ширина | 215 mm |
| дължина | 288 mm |
| ширина | 215 mm |
| височина | 34 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър купе с полифенол |
| изпълнение на филтъра | с антибактериално действие |
| изпълнение на филтъра | с фунгицидно действие |
| изпълнение на филтъра | филтър за финни частици (PM 2.5) |
| количество | 1 |
| височина | 30 mm |
| дължина | 284 mm |
| материал | Полифенол с активен въглен |