| дължина | 193 mm |
| ширина | 162 mm |
| височина | 19 mm |
| дължина | 195 mm |
| ширина | 163 mm |
| височина | 23,5 mm |
| дължина | 193 mm |
| ширина | 162 mm |
| височина | 19 mm |
| дължина | 195 mm |
| ширина | 163,5 mm |
| дебелина | 24 mm |
| тегло | 0,037 kg |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| необходими бройки | 1 |
| изпълнение на филтъра | филтър за груби частици |
| височина | 20 mm |
| дължина | 193 mm |
| ширина | 163 mm |