| дължина | 199 mm |
| ширина | 142 mm |
| височина | 30 mm |
| височина | 29,5 mm |
| ширина | 143 mm |
| външна дължина | 228 mm |
| вътрешна дължина | 198,5 mm |
| дължина | 228 mm |
| ширина | 143,5 mm |
| височина | 29,5 mm |
| дължина | 199 mm |
| ширина | 142 mm |
| височина | 30 mm |
| височина | 30 mm |
| ширина | 197 mm |
| дължина | 142 mm |
| дължина | 199 mm |
| ширина | 141 mm |
| дебелина | 30 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 200 mm |
| височина | 31 mm |
| ширина | 140 mm |
| дължина | 141 mm |
| ширина | 199 mm |
| височина | 30 mm |
| височина | 30 mm |
| дължина | 200 mm |
| ширина | 142 mm |
| дължина | 199 mm |
| ширина | 142 mm |
| височина | 30 mm |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| дължина | 199 mm |
| ширина | 142 mm |
| височина | 30 mm |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| изпълнение на филтъра | филтър за груби частици |
| дължина | 141 mm |
| ширина | 199 mm |
| височина | 30 mm |
| дължина | 172 mm |
| ширина | 142 mm |
| дебелина | 30 mm |
| тегло | 0,04 kg |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 230 mm |
| ширина | 142 mm |
| височина | 30 mm |
| дължина | 200 mm |
| ширина | 142 mm |
| височина | 30 mm |
| дължина | 198 mm |
| ширина | 142 mm |
| височина | 30 mm |
| количество | 1 |
| височина | 30 mm |
| дължина | 199 mm |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| диаметър 1 | 142 mm |
| диаметър 2 | 199 mm |
| височина | 30 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 30 mm |
| обща дължина | 142 mm |
| ширина | 230 mm |
| дължина | 199 mm |
| ширина | 142 mm |
| височина | 30 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър за груби частици |
| височина | 30 mm |
| дължина | 230 mm |
| ширина | 142 mm |