| дължина | 249 mm |
| ширина | 209 mm |
| дебелина | 35 mm |
| тегло | 0,072 kg |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 235 mm |
| ширина | 209 mm |
| височина | 34 mm |
| дължина | 235 mm |
| ширина | 209 mm |
| височина | 34 mm |
| дължина | 233 mm |
| ширина | 210 mm |
| височина | 35 mm |
| дължина | 233 mm |
| ширина | 209 mm |
| височина | 35 mm |
| тегло | 68 g |
| изпълнение на филтъра | филтър за груби частици |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| дължина | 235 mm |
| ширина | 208 mm |
| височина | 34 mm |
| за номер артикул | SF KF9450 |
| дължина | 235 mm |
| ширина | 209 mm |
| височина | 34 mm |
| дължина | 234 mm |
| ширина | 209 mm |
| височина | 34 mm |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| изпълнение на филтъра | филтър за груби частици |
| дължина | 235 mm |
| ширина | 210 mm |
| дебелина | 35 mm |
| тегло | 0,07 kg |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 235 mm |
| ширина | 209 mm |
| височина | 34 mm |
| тегло | 0,15 kg |
| дължина | 233 mm |
| ширина | 210 mm |
| височина | 35 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| дължина | 235 mm |
| ширина | 209 mm |
| височина | 35 mm |
| спецификация | Ex Coopers ACE158 |
| дължина | 234 mm |
| ширина | 209 mm |
| височина | 35 mm |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| дължина | 235 mm |
| ширина | 208 mm |
| дебелина | 35 mm |
| тегло | 0,070 kg |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| необходими бройки | 1 |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| количество | 1 |
| височина | 34 mm |
| дължина | 251 mm |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| дължина | 232,5 mm |
| ширина | 209 mm |
| височина | 35 mm |
| тегло | 325 g |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| диаметър 1 | 235 mm |
| диаметър 2 | 210 mm |
| височина | 35 mm |
| дължина | 235 mm |
| ширина | 210 mm |
| височина | 35 mm |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| количество | 1 |
| височина | 34 mm |
| дължина | 251 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| не е за артикул номер | 3031 |
| дължина | 235 mm |
| ширина | 210 mm |
| височина | 35 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 35 mm |
| обща дължина | 232 mm |
| ширина | 210 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| изпълнение на филтъра | филтър за груби частици |
| височина | 35 mm |
| дължина | 235 mm |
| ширина | 210 mm |
| дължина | 230 mm |
| ширина | 210 mm |
| височина | 35 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| дължина | 235 mm |
| ширина | 209 mm |
| височина | 34 mm |
| дължина | 234 mm |
| ширина | 209 mm |
| височина | 34 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| дължина | 231 mm |
| ширина | 209 mm |
| височина | 35 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| диаметър 1 | 235 mm |
| диаметър 2 | 210 mm |
| височина | 35 mm |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| дължина | 234 mm |
| ширина | 205 mm |
| височина | 33,5 mm |
| дължина | 235 mm |
| ширина | 210 mm |
| височина | 35 mm |
| за OEномер | 1 354 953 |
| дължина | 231 mm |
| ширина | 209 mm |
| височина | 35 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| за OEномер | 1 713 182 |
| дължина | 231 mm |
| ширина | 209 mm |
| височина | 35 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| дължина | 235 mm |
| ширина | 209 mm |
| височина | 34 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| дължина | 235 mm |
| ширина | 209 mm |
| височина | 34 mm |
| дължина | 233 mm |
| ширина | 210 mm |
| височина | 35 mm |
| количество | 1 |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| дължина | 230 mm |
| ширина | 208 mm |
| дебелина | 35 mm |
| материал | активен въглен |
| тегло | 0,285 kg |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| необходими бройки | 1 |
| спецификация | Ex Coopers PCK8214 |
| дължина | 232 mm |
| ширина | 208 mm |
| височина | 35 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| изпълнение на филтъра | филтър за груби частици |
| височина | 35 mm |
| дължина | 235 mm |
| ширина | 210 mm |
| дължина | 232 mm |
| ширина | 208 mm |
| височина | 35 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| дължина | 235 mm |
| ширина | 210 mm |
| височина | 35 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| дължина | 235 mm |
| ширина | 208 mm |
| дебелина | 35 mm |
| тегло | 0,240 kg |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| необходими бройки | 1 |
| ширина | 209 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| височина | 34 mm |
| дължина | 235 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| дължина | 233 mm |
| ширина | 210 mm |
| височина | 34,5 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| височина | 39 mm |
| обща дължина | 235 mm |
| ширина | 209 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| височина | 39 mm |
| обща дължина | 235 mm |
| ширина | 209 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 35 mm |
| обща дължина | 232 mm |
| ширина | 210 mm |
| дължина | 230 mm |
| ширина | 210 mm |
| височина | 35 mm |
| дължина | 235 mm |
| ширина | 210 mm |
| височина | 35 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър купе с полифенол |
| изпълнение на филтъра | с антибактериално действие |
| изпълнение на филтъра | с фунгицидно действие |
| изпълнение на филтъра | филтър за финни частици (PM 2.5) |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| височина | 35 mm |
| дължина | 235 mm |
| ширина | 210 mm |