| дължина | 275 mm |
| ширина | 196 mm |
| височина | 33 mm |
| дължина | 289 mm |
| ширина | 196 mm |
| височина | 37 mm |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| дължина | 280 mm |
| ширина | 195 mm |
| височина | 33 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| дължина | 272 mm |
| ширина | 196 mm |
| височина | 35 mm |
| дължина | 286 mm |
| ширина | 196 mm |
| дебелина | 36 mm |
| тегло | 0,2 kg |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 289 mm |
| ширина | 196 mm |
| височина | 37 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| диаметър 1 | 196 mm |
| диаметър 2 | 272 mm |
| височина | 35 mm |
| дължина | 286 mm |
| ширина | 196 mm |
| дебелина | 36 mm |
| тегло | 0,38 kg |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| необходими бройки | 1 |
| спецификация | Ex Coopers ACE203 |
| дължина | 289 mm |
| ширина | 196 mm |
| височина | 37 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| дължина | 280 mm |
| ширина | 196 mm |
| височина | 36 mm |
| спецификация | Ex Coopers PC8197 |
| дължина | 289 mm |
| ширина | 196 mm |
| височина | 37 mm |
| изпълнение на филтъра | поленов филтър |
| дължина | 272 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |
| ширина | 196 mm |
| височина | 35 mm |
| дължина | 275 mm |
| ширина | 196 mm |
| височина | 33 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 32 mm |
| обща дължина | 275 mm |
| ширина | 194,5 mm |
| изпълнение на филтъра | вложка на филтър |
| височина | 32 mm |
| обща дължина | 275 mm |
| ширина | 194,5 mm |
| дължина | 280 mm |
| ширина | 195 mm |
| височина | 33 mm |
| изпълнение на филтъра | филтър с активен въглен |