| дебелина | 3,15 mm |
| материал | FPM (Флоур-каучук) |
| вътрешен диаметър | 36 mm |
| външен диаметър | 42,3 mm |
| дебелина | 3,15 mm |
| вътрешен диаметър | 36 mm |
| материал | гума |
| тегло | 0,003 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дебелина | 3,15 mm |
| вътрешен диаметър | 36 mm |
| материал | гума |
| тегло | 0,003 kg |
| необходими бройки | 1 |
| не е за артикул номер | 1825 |
| материал | пластмаса |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| тегло | 50 g |
| тегло | 58 g |
| страна на монтаж | предна ос |
| материал | пластмаса |
| страна на монтаж | страна на изпускане |
| страна на монтаж | отдолу |
| материал | гума с текстилна подложка |
| охладителни тръби (маркучи) | от радиатора на двиг. към водната помпа |
| страна на монтаж | горе |
| охладителни тръби (маркучи) | от термостата към радиатора на двигателя |