| дебелина | 3,15 mm |
| материал | FPM (Флоур-каучук) |
| вътрешен диаметър | 36 mm |
| външен диаметър | 42,3 mm |
| външна резба | M10 x 1 mm |
| качество/клас | 5.8 |
| DIN/ISO | 908 |
| тегло | 0,006 kg |
| необходими бройки | 1 |
| външна резба | M10 x 1 mm |
| качество/клас | 5.8 |
| DIN/ISO | 908 |
| тегло | 0,006 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дебелина | 3,15 mm |
| вътрешен диаметър | 36 mm |
| материал | гума |
| тегло | 0,003 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дебелина | 3,15 mm |
| вътрешен диаметър | 36 mm |
| материал | гума |
| тегло | 0,003 kg |
| необходими бройки | 1 |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,059 kg |
| необходими бройки | 1 |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,062 kg |
| необходими бройки | 1 |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,059 kg |
| необходими бройки | 1 |
| охладителни тръби (маркучи) | от водната тръба към водната помпа |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,062 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | отдолу |