| дебелина | 3,5 mm |
| вътрешен диаметър | 19,5 mm |
| материал | NBR (Нитрил-Бутадиен-Каучук) |
| тегло | 0,003 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дебелина | 4 mm |
| вътрешен диаметър | 32 mm |
| цвят | черен |
| материал | NBR (Нитрил-Бутадиен-Каучук) |
| тегло | 0,001 kg |
| необходими бройки | 2 |
| дебелина | 3,5 mm |
| вътрешен диаметър | 19,5 mm |
| материал | NBR (Нитрил-Бутадиен-Каучук) |
| тегло | 0,003 kg |
| необходими бройки | 1 |
| охладителни тръби (маркучи) | от разпределителния елемент към допълнителната водна помпа |
| дебелина | 3,5 mm |
| вътрешен диаметър | 19,5 mm |
| материал | NBR (Нитрил-Бутадиен-Каучук) |
| тегло | 0,003 kg |
| страна на монтаж | горе |
| материал | GFK (усилена с фибро-стъкло пластмаса) |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със закрепваща скоба |
| за OEномер | 3C0 122 291 |
| материал | GFK (усилена с фибро-стъкло пластмаса) |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със закрепваща скоба |
| за OEномер | 1K0 122 291J |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| отопление/ охлаждане | с конектор за термошалтер |
| материал | GFK (усилена с фибро-стъкло пластмаса) |
| за OEномер | 3B0 122 291 B |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без датчик |