| дебелина | 3,5 mm |
| вътрешен диаметър | 19,5 mm |
| материал | NBR (Нитрил-Бутадиен-Каучук) |
| тегло | 0,003 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дебелина | 4 mm |
| вътрешен диаметър | 32 mm |
| цвят | черен |
| материал | NBR (Нитрил-Бутадиен-Каучук) |
| тегло | 0,001 kg |
| необходими бройки | 2 |
| дебелина | 3,5 mm |
| вътрешен диаметър | 19,5 mm |
| материал | NBR (Нитрил-Бутадиен-Каучук) |
| тегло | 0,003 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дебелина | 3,15 mm |
| материал | FPM (Флоур-каучук) |
| вътрешен диаметър | 36 mm |
| външен диаметър | 42,3 mm |
| материал | гума |
| страна на монтаж | от страната на двигателя |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 50 mm |
| дебелина | 3,15 mm |
| материал | пластмаса |
| страна на монтаж | отпред |
| страна на монтаж | надлъжен |
| не е за артикул номер | 1819 |
| тегло | 0,06 kg |
| материал | пластмаса |
| тегло | 52 g |
| не е за артикул номер | 1885 |
| материал | пластмаса |
| тегло | 90 g |
| не е за артикул номер | 1885 |
| материал | пластмаса |
| тегло | 90 g |
| тегло | 60 g |
| страна на монтаж | предна ос |
| материал | пластмаса |
| не е за артикул номер | 2097 |
| необходими бройки | 1 |
| материал | пластмаса |
| тегло | 90 g |
| дебелина | 3,5 mm |
| вътрешен диаметър | 19,5 mm |
| материал | NBR (Нитрил-Бутадиен-Каучук) |
| тегло | 0,003 kg |
| тегло | 80 g |
| страна на монтаж | предна ос |
| материал | пластмаса |
| материал | пластмаса |
| страна на монтаж | цилиндрова глава |
| страна на монтаж | челна страна |
| страна на монтаж | от страната на трансмисията |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| отопление/ охлаждане | с конектор за термошалтер |
| материал | пластмаса |
| материал | гума с текстилна подложка |
| охладителни тръби (маркучи) | от радиатора на двиг. към водна тръба |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | горе |
| материал | гума с текстилна подложка |
| преден/заден ход | за преден ход |
| охладителни тръби (маркучи) | от радиатора на двиг. към водна тръба |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| преден/заден ход | за обратен ход |
| охладителни тръби (маркучи) | от свързващата тръба към радиатора на парното |
| страна на монтаж | горе |
| тегло | 0,340 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | горе |
| тегло | 0,340 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | отдолу |