| вътрешен диаметър | 36 mm |
| външен диаметър | 42,3 mm |
| дебелина | 3,15 mm |
| форма | О-пръстен |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| вътрешен диаметър | 36 mm |
| външен диаметър | 42,3 mm |
| дебелина | 3,15 mm |
| форма | О-пръстен |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| дебелина | 4 mm |
| вътрешен диаметър | 32 mm |
| цвят | черен |
| материал | NBR (Нитрил-Бутадиен-Каучук) |
| тегло | 0,001 kg |
| необходими бройки | 2 |
| материал | гума |
| страна на монтаж | от страната на двигателя |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 36 mm |
| дебелина | 3,15 mm |
| дебелина | 3,15 mm |
| материал | FPM (Флоур-каучук) |
| вътрешен диаметър | 36 mm |
| външен диаметър | 42,3 mm |
| диаметър | 20 mm |
| дебелина | 3,15 mm |
| вътрешен диаметър | 36 mm |
| материал | гума |
| тегло | 0,003 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дебелина | 3,15 mm |
| вътрешен диаметър | 36 mm |
| материал | гума |
| тегло | 0,003 kg |
| необходими бройки | 1 |
| материал | пластмаса |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,061 kg |
| необходими бройки | 1 |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,061 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 1 |
| страна на монтаж | ляво |
| охладителни тръби (маркучи) | от водната тръба към масления радиатор |
| не е за артикул номер | 1819 |
| тегло | 0,06 kg |
| материал | пластмаса |
| тегло | 52 g |
| страна на монтаж | ляво |
| материал | пластмаса |
| страна на монтаж | цилиндрова глава |
| страна на монтаж | челна страна |
| страна на монтаж | от страната на трансмисията |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| отопление/ охлаждане | с два конектора за термошалтер |
| материал | пластмаса |
| брой контакти | 4 |
| тегло | 60 g |
| страна на монтаж | предна ос |
| материал | пластмаса |
| охладителни тръби (маркучи) | от водната тръба към масления радиатор |
| преден/заден ход | за обратен ход |
| за OEномер | 030 121 121 B |
| преден/заден ход | за обратен ход |
| охладителни тръби (маркучи) | от водната тръба към масления радиатор |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| страна на монтаж | ляво |
| не е за артикул номер | 1852 |
| необходими бройки | 1 |
| материал | пластмаса |
| тегло | 130 g |
| страна на монтаж | горе |
| дължина | 110 mm |
| ширина | 100 mm |
| височина | 65 mm |
| тегло | 0,113 kg |
| страна на монтаж | горе |
| тегло | 0,05 kg |
| тегло | 120 g |
| страна на монтаж | предна ос |
| материал | пластмаса |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,12 kg |
| необходими бройки | 1 |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,12 kg |
| необходими бройки | 1 |
| материал | гума с текстилна подложка |
| охладителни тръби (маркучи) | от радиатора на двиг. към водна тръба |
| страна на монтаж | горе |
| тегло | 0,21 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тегло | 0,21 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | горе |
| материал | гума с текстилна подложка |
| преден/заден ход | за преден ход |
| охладителни тръби (маркучи) | от радиатора на двиг. към водна тръба |
| тегло | 0,215 kg |
| необходими бройки | 1 |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| преден/заден ход | за обратен ход |
| охладителни тръби (маркучи) | от свързващата тръба към радиатора на парното |
| тегло | 0,215 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | отдолу |
| не е за артикул номер | 5611 |
| необходими бройки | 1 |
| тегло | 240 g |
| материал | гума с текстилна подложка |
| преден/заден ход | за преден ход |
| охладителни тръби (маркучи) | от радиатора на двиг. към водна тръба |
| дължина | 530 mm |
| тегло | 0,455 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | отдолу |
| преден/заден ход | за обратен ход |
| охладителни тръби (маркучи) | от свързващата тръба към радиатора на двигателя |
| страна на монтаж | отдолу |
| за OEномер | 4B0121055F |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| преден/заден ход | за преден ход |
| охладителни тръби (маркучи) | от свързващата тръба към радиатора на парното |