| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| тегло | 0,132 kg |
| необходими бройки | 1 |
| за OEномер | 64 21 6 911 001 |
| охладителни тръби (маркучи) | от разпределителя на вакуума към доп. водна помпа |
| за OEномер | 64 21 6 911 000 |
| охладителни тръби (маркучи) | от рад. на парното към доп. водна помпа |
| за OEномер | 64 21 6 923 944 |
| дължина | 290 mm |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,272 kg |
| необходими бройки | 1 |
| материал | гума с текстилна подложка |
| за OEномер | 17 12 7 521 775 |
| охладителни тръби (маркучи) | от разш. съд към обезв. тръба |
| за OEномер | 17 12 7 521 778 |
| преден/заден ход | за обратен ход |
| охладителни тръби (маркучи) | от термостата към радиатора на двигателя |
| страна на монтаж | отдолу |
| за OEномер | 11 53 7 544 638 |
| за OEномер | 17 12 7 565 780 |
| преден/заден ход | за обратен ход |
| охладителни тръби (маркучи) | от термостата към радиатора на двигателя |
| преден/заден ход | за обратен ход |
| за OEномер | 64 21 6 932 051 |
| дължина | 215 mm |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,456 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тип на трансмисията | ръчна скоростна кутия |
| преден/заден ход | за преден ход |
| охладителни тръби (маркучи) | от термостата към радиатора на двигателя |
| за OEномер | 17 12 7 521 777 |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия |
| преден/заден ход | за преден ход |
| охладителни тръби (маркучи) | от термостата към радиатора на двигателя |