| дължина | 320 mm |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| тегло | 0,09 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 320 mm |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| тегло | 0,09 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 570 mm |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,240 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 320 mm |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| дължина | 345 mm |
| тегло | 0,119 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 345 mm |
| тегло | 0,119 kg |
| необходими бройки | 1 |
| за OEномер | 64 21 8 409 064 |
| дължина | 180 mm |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,153 kg |
| необходими бройки | 1 |
| за OEномер | 64 21 8 409 062 |
| охладителни тръби (маркучи) | от разш. съд към водната тръба |
| за OEномер | 64 21 8 409 066 |
| страна на монтаж | отпред отдясно |
| тегло | 0,330 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 350 mm |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,123 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 350 mm |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| тегло | 0,08 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | отдолу |
| тегло | 0,122 kg |
| охладителни тръби (маркучи) | от водната тръба към водната тръба |
| тегло | 0,142 kg |
| охладителни тръби (маркучи) | от разш. съд към водната тръба |
| за OEномер | 11 53 1 439 123 |
| тегло | 0,078 kg |
| охладителни тръби (маркучи) | от разш. съд към водната тръба |
| дължина | 800 mm |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,170 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | ляво горе |
| охладителни тръби (маркучи) | от радиатора на двиг. към към разш. съд |
| за OEномер | 17 12 7 509 967 |
| страна на монтаж | отдолу |
| тегло | 0,337 kg |
| охладителни тръби (маркучи) | от термостата към радиатора на двигателя |
| тегло | 0,31 kg |
| охладителни тръби (маркучи) | от водната тръба към водната тръба |
| дължина | 490,81 mm |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| страна на монтаж | ляво горе |
| тегло | 0,525 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 490,81 mm |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| страна на монтаж | ляво горе |
| тегло | 0,525 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | горе |
| за OEномер | 11 53 7 505 949 |
| тегло | 0,567 kg |
| охладителни тръби (маркучи) | от разпределителния елемент към водната тръба |
| тегло | 0,66 kg |
| охладителни тръби (маркучи) | от разш. съд към водната тръба |