| за OEномер | 11 53 1 439 134 |
| охладителни тръби (маркучи) | от рад. на парното към двигателя |
| преден/заден ход | за обратен ход |
| за OEномер | 64 21 9 124 672 |
| тегло | 0,11 kg |
| обурудване на автомобила | за автомобили с автоматичен климатик |
| охладителни тръби (маркучи) | от двигателя към клапана на парното |
| обурудване на автомобила | за автомобили с автоматичен климатик |
| за OEномер | 64 21 6 987 951 |
| тегло | 0,08 kg |
| охладителни тръби (маркучи) | от клапан на парното към водна тръба |
| преден/заден ход | за преден ход |
| за OEномер | 64 21 6 945 268 |
| тегло | 0,08 kg |
| преден/заден ход | за преден ход |
| за OEномер | 64 21 6 955 921 |
| тегло | 0,21 kg |
| преден/заден ход | за преден ход |
| за OEномер | 64 21 6 955 921 |
| тегло | 0,17 kg |
| охладителни тръби (маркучи) | от радиатора на двиг. към към разш. съд |
| за OEномер | 17 12 7 576 370 |
| тегло | 0,71 kg |
| охладителни тръби (маркучи) | от рад. на двигателя към доп. радиатор |
| за OEномер | 17 12 7 576 376 |
| тегло | 0,15 kg |
| охладителни тръби (маркучи) | от рад. на двигателя към доп. радиатор |
| страна на монтаж | отдолу |
| за OEномер | 17 12 7 576 378 |
| тегло | 0,35 kg |