| охладителни тръби (маркучи) | от водната помпа към водната тръба |
| материал | гума с текстилна подложка |
| охладителни тръби (маркучи) | от водната помпа към водната тръба |
| не е за артикул номер | 4639 |
| страна на монтаж | горе |
| тегло | 190 g |
| не е за артикул номер | 4644 |
| тегло | 120 g |
| охладителни тръби (маркучи) | от термостата към водната помпа |
| материал | гума с текстилна подложка |
| страна на монтаж | горе |
| не е за артикул номер | 4639 |
| страна на монтаж | горе |
| тегло | 190 g |
| материал | алуминий/чугун |
| страна на монтаж | цилиндрова глава |
| страна на монтаж | челна страна |
| страна на монтаж | от страна на ремъчната шайба |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| превключвател | с термошалтер |
| материал | алуминий/чугун |
| не е за артикул номер | 4640 |
| страна на монтаж | горе |
| тегло | 140 g |
| охладителни тръби (маркучи) | от свързващата тръба към радиатора на двигателя |
| страна на монтаж | горе |
| за OEномер | 1337186 |
| материал | гума с текстилна подложка |
| охладителни тръби (маркучи) | от водната помпа към водната тръба |
| не е за артикул номер | 1661 |
| тегло | 140 g |
| охладителни тръби (маркучи) | от радиатора на двиг. към водна тръба |
| страна на монтаж | отдолу |
| материал | гума с текстилна подложка |
| охладителни тръби (маркучи) | от радиатора на двиг. към водна тръба |
| страна на монтаж | отдолу |
| не е за артикул номер | 1661 |
| тегло | 140 g |
| страна на монтаж | ляво горе |
| охладителни тръби (маркучи) | от двигателя към радиатора на двигателя |
| охладителни тръби (маркучи) | от свързващата тръба към радиатора на двигателя |
| страна на монтаж | отдолу |
| за OEномер | 1337193 |
| не е за артикул номер | 1745 |
| тегло | 690 g |
| не е за артикул номер | 1745 |
| тегло | 690 g |
| страна на монтаж | отдолу |
| охладителни тръби (маркучи) | от свързващата тръба към радиатора на двигателя |