| дебелина | 3,5 mm |
| вътрешен диаметър | 19,5 mm |
| материал | NBR (Нитрил-Бутадиен-Каучук) |
| тегло | 0,003 kg |
| необходими бройки | 1 |
| материал | гума |
| тегло | 0,003 kg |
| дебелина | 3,5 mm |
| вътрешен диаметър | 19,5 mm |
| материал | NBR (Нитрил-Бутадиен-Каучук) |
| тегло | 0,003 kg |
| необходими бройки | 1 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с пружина |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| тегло | 0,02 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дебелина | 3,15 mm |
| материал | FPM (Флоур-каучук) |
| вътрешен диаметър | 36 mm |
| външен диаметър | 42,3 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с пружина |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| материал | гума |
| тегло | 0,003 kg |
| тегло | 0,02 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тегло | 0,038 kg |
| необходими бройки | 1 |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,038 kg |
| необходими бройки | 1 |
| охладителни тръби (маркучи) | от водната тръба към водната помпа |
| дебелина | 3,15 mm |
| вътрешен диаметър | 36 mm |
| материал | гума |
| тегло | 0,003 kg |
| необходими бройки | 1 |
| охладителни тръби (маркучи) | от двигателя към водна тръба |
| дебелина | 3,15 mm |
| вътрешен диаметър | 36 mm |
| материал | гума |
| тегло | 0,003 kg |
| необходими бройки | 1 |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,059 kg |
| необходими бройки | 1 |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,062 kg |
| необходими бройки | 1 |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,059 kg |
| необходими бройки | 1 |
| охладителни тръби (маркучи) | от водната тръба към водната помпа |
| страна на монтаж | цилиндрова глава |
| страна на монтаж | отзад |
| тегло | 58 g |
| страна на монтаж | предна ос |
| материал | пластмаса |
| не е за артикул номер | 4490 |
| тегло | 40 g |
| охладителни тръби (маркучи) | от водната помпа към водната тръба |
| не е за артикул номер | 4491 |
| тегло | 60 g |
| тегло | 50 g |
| страна на монтаж | предна ос |
| материал | пластмаса |
| материал | пластмаса |
| дебелина | 3,5 mm |
| вътрешен диаметър | 19,5 mm |
| материал | NBR (Нитрил-Бутадиен-Каучук) |
| тегло | 0,003 kg |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,062 kg |
| необходими бройки | 1 |
| за OEномер | 171 121 611 AN |
| не е за артикул номер | 4437 |
| тегло | 220 g |
| охладителни тръби (маркучи) | от термостата към водната помпа |
| брой проводи | 3 |