| дебелина | 3,5 mm |
| вътрешен диаметър | 19,5 mm |
| материал | NBR (Нитрил-Бутадиен-Каучук) |
| тегло | 0,003 kg |
| необходими бройки | 1 |
| вътрешен диаметър | 36 mm |
| външен диаметър | 42,3 mm |
| дебелина | 3,15 mm |
| форма | О-пръстен |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| вътрешен диаметър | 36 mm |
| външен диаметър | 42,3 mm |
| дебелина | 3,15 mm |
| форма | О-пръстен |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| дебелина | 3,5 mm |
| вътрешен диаметър | 19,5 mm |
| материал | NBR (Нитрил-Бутадиен-Каучук) |
| тегло | 0,003 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дебелина | 3,15 mm |
| материал | FPM (Флоур-каучук) |
| вътрешен диаметър | 36 mm |
| външен диаметър | 42,3 mm |
| дебелина | 3,15 mm |
| вътрешен диаметър | 36 mm |
| материал | гума |
| тегло | 0,003 kg |
| необходими бройки | 1 |
| охладителни тръби (маркучи) | от масления радиатор към цилиндровия блок |
| дебелина | 3,15 mm |
| вътрешен диаметър | 36 mm |
| материал | гума |
| тегло | 0,003 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 3 |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,05 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 150 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| необходими бройки | 1 |
| охладителни тръби (маркучи) | от масления радиатор към цилиндровия блок |
| не е за артикул номер | 1886 |
| материал | пластмаса |
| тегло | 87 g |
| дължина | 150 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| необходими бройки | 1 |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,05 kg |
| необходими бройки | 1 |
| не е за артикул номер | 1967 |
| тегло | 660 g |
| не е за артикул номер | 1886 |
| материал | пластмаса |
| тегло | 87 g |
| за OEномер | 074 121 132 |
| дебелина | 3,5 mm |
| вътрешен диаметър | 19,5 mm |
| материал | NBR (Нитрил-Бутадиен-Каучук) |
| тегло | 0,003 kg |
| за OEномер | 074 121 063 |
| дължина | 150 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| охладителни тръби (маркучи) | от масления радиатор към цилиндровия блок |
| за OEномер | 074 121 058 F |
| не е за артикул номер | 2890 |
| тегло | 110 g |
| охладителни тръби (маркучи) | от разш. съд към водната тръба |
| за OEномер | 701 819 373 P |
| не е за артикул номер | 1747 |
| тегло | 750 g |
| не е за артикул номер | 1747 |
| тегло | 750 g |
| за OEномер | 074 121 101 R |
| за OEномер | 074 121 051 G |
| за OEномер | 074 121 101 S |