| материал | гума |
| тегло | 0,003 kg |
| материал | гума |
| тегло | 0,003 kg |
| материал | гума |
| страна на монтаж | от страната на двигателя |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 29,2 mm |
| дебелина | 3 mm |
| дебелина | 3,15 mm |
| вътрешен диаметър | 36 mm |
| материал | гума |
| тегло | 0,003 kg |
| необходими бройки | 1 |
| преден/заден ход | за преден ход |
| охладителни тръби (маркучи) | от двигателя към радиатора на парното |
| отопление/ охлаждане | с конектор за термошалтер |
| материал | пластмаса |
| страна на монтаж | цилиндрова глава |
| страна на монтаж | челна страна |
| страна на монтаж | от страната на трансмисията |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| дебелина | 3,15 mm |
| вътрешен диаметър | 36 mm |
| материал | гума |
| тегло | 0,003 kg |
| необходими бройки | 1 |
| материал | пластмаса |
| за OEномер | 027 121 145 B |
| дължина | 90 mm |
| тегло | 0,05 kg |
| охладителни тръби (маркучи) | от водната тръба към водната помпа |