| дебелина | 3,5 mm |
| вътрешен диаметър | 19,5 mm |
| материал | NBR (Нитрил-Бутадиен-Каучук) |
| тегло | 0,003 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дебелина | 3,5 mm |
| вътрешен диаметър | 19,5 mm |
| материал | NBR (Нитрил-Бутадиен-Каучук) |
| тегло | 0,003 kg |
| необходими бройки | 1 |
| материал | гума |
| страна на монтаж | от страната на двигателя |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 36 mm |
| дебелина | 3,15 mm |
| дебелина | 3,15 mm |
| материал | FPM (Флоур-каучук) |
| вътрешен диаметър | 36 mm |
| външен диаметър | 42,3 mm |
| диаметър | 20 mm |
| дебелина | 3,15 mm |
| вътрешен диаметър | 36 mm |
| материал | гума |
| тегло | 0,003 kg |
| необходими бройки | 1 |
| преден/заден ход | за преден ход |
| дебелина | 3,15 mm |
| вътрешен диаметър | 36 mm |
| материал | гума |
| тегло | 0,003 kg |
| необходими бройки | 1 |
| материал | GFK (усилена с фибро-стъкло пластмаса) |
| за OEномер | 1J0 121 291B |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със закрепваща скоба |
| материал | пластмаса |
| страна на монтаж | отпред |
| страна на монтаж | надлъжен |
| материал | GFK (усилена с фибро-стъкло пластмаса) |
| за OEномер | 1J0 122 291 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със закрепваща скоба |
| за OEномер | 1J0 122 291D |
| материал | GFK (усилена с фибро-стъкло пластмаса) |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със закрепваща скоба |
| дължина | 105 mm |
| тегло | 0,042 kg |
| страна на монтаж | горе |
| материал | пластмаса |
| за OEномер | 1J0 122 291 D |
| вътрешен диаметър | 15 mm |
| външен диаметър | 20 mm |
| тегло | 0,031 kg |
| тегло | 40 g |
| страна на монтаж | предна ос |
| страна на монтаж | отдолу |
| тегло | 0,084 kg |
| материал | пластмаса |
| страна на монтаж | цилиндрова глава |
| страна на монтаж | челна страна |
| страна на монтаж | от страната на трансмисията |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| отопление/ охлаждане | с конектор за термошалтер |
| брой контакти | 1 |
| вариант на екипировка | Without Prongs |
| не е за артикул номер | 1881 |
| цвят | черен |
| материал | пластмаса |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| тегло | 80 g |
| материал | GFK (усилена с фибро-стъкло пластмаса) |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със закрепваща скоба |
| за OEномер | 6Q0 122 291F |
| отопление/ охлаждане | с обезвъздушаващ клапан |
| материал | GFK (усилена с фибро-стъкло пластмаса) |
| материал | пластмаса |
| страна на монтаж | цилиндрова глава |
| страна на монтаж | челна страна |
| страна на монтаж | от страната на трансмисията |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| отопление/ охлаждане | с конектор за термошалтер |
| тегло | 0,033 kg |
| необходими бройки | 1 |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,1 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | отдолу |
| тегло | 0,082 kg |
| необходими бройки | 1 |
| не е за артикул номер | 1883 |
| тегло | 100 g |
| дължина | 142 mm |
| ширина | 30 mm |
| височина | 70 mm |
| тегло | 0,07 kg |
| не е за артикул номер | 1884 |
| материал | пластмаса |
| тегло | 120 g |
| тегло | 135 g |
| страна на монтаж | предна ос |
| цвят | черен |
| материал | пластмаса |
| не е за артикул номер | 1881 |
| цвят | черен |
| материал | пластмаса |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| тегло | 80 g |
| страна на монтаж | отдолу |
| тегло | 45 g |
| страна на монтаж | предна ос |
| дебелина | 3,5 mm |
| вътрешен диаметър | 19,5 mm |
| материал | NBR (Нитрил-Бутадиен-Каучук) |
| тегло | 0,003 kg |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| охладителни тръби (маркучи) | от двигателя към радиатора на двигателя |
| тегло | 85 g |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 139 mm |
| ширина | 95 mm |
| височина | 70 mm |
| тегло | 0,097 kg |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| не е за артикул номер | 1883 |
| тегло | 100 g |
| не е за артикул номер | 2000 |
| страна на монтаж | отдолу |
| тегло | 50 g |
| материал | пластмаса |
| материал | пластмаса |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,1 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тегло | 0,051 kg |
| необходими бройки | 1 |
| за OEномер | 1J0 122 291 |