| дебелина | 3,15 mm |
| материал | FPM (Флоур-каучук) |
| вътрешен диаметър | 36 mm |
| външен диаметър | 42,3 mm |
| диаметър | 20 mm |
| дебелина | 3,15 mm |
| вътрешен диаметър | 36 mm |
| материал | гума |
| тегло | 0,003 kg |
| необходими бройки | 1 |
| материал | гума |
| страна на монтаж | от страната на двигателя |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 50 mm |
| дебелина | 3,15 mm |
| дебелина | 3,15 mm |
| вътрешен диаметър | 36 mm |
| материал | гума |
| тегло | 0,003 kg |
| необходими бройки | 1 |
| материал | пластмаса |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,061 kg |
| необходими бройки | 1 |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,061 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | ляво |
| материал | пластмаса |
| страна на монтаж | отпред |
| страна на монтаж | надлъжен |
| материал | пластмаса |
| страна на монтаж | цилиндрова глава |
| страна на монтаж | челна страна |
| страна на монтаж | от страната на трансмисията |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| отопление/ охлаждане | с два конектора за термошалтер |
| не е за артикул номер | 1880 |
| тегло | 100 g |
| материал | пластмаса |
| страна на монтаж | цилиндрова глава |
| страна на монтаж | челна страна |
| страна на монтаж | от страната на трансмисията |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| отопление/ охлаждане | с конектор за термошалтер |
| не е за артикул номер | 1880 |
| тегло | 100 g |
| не е за артикул номер | 1819 |
| тегло | 0,06 kg |
| материал | пластмаса |
| тегло | 52 g |
| страна на монтаж | ляво |
| не е за артикул номер | 1885 |
| материал | пластмаса |
| тегло | 90 g |
| не е за артикул номер | 1885 |
| материал | пластмаса |
| тегло | 90 g |
| тегло | 60 g |
| страна на монтаж | предна ос |
| материал | пластмаса |
| не е за артикул номер | 2097 |
| необходими бройки | 1 |
| материал | пластмаса |
| тегло | 90 g |
| за OEномер | 030 121 121 B |
| тегло | 80 g |
| страна на монтаж | предна ос |
| материал | пластмаса |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| страна на монтаж | ляво |
| материал | пластмаса |
| страна на монтаж | цилиндрова глава |
| страна на монтаж | челна страна |
| страна на монтаж | от страната на трансмисията |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| отопление/ охлаждане | с конектор за термошалтер |
| материал | пластмаса |
| тегло | 95 g |
| страна на монтаж | предна ос |
| материал | пластмаса |
| страна на монтаж | горе |
| тегло | 0,05 kg |
| страна на монтаж | отзад |