| материал | пластмаса |
| страна на монтаж | цилиндрова глава |
| не е за артикул номер | 1828 |
| необходими бройки | 1 |
| материал | пластмаса |
| тегло | 62 g |
| не е за артикул номер | 1828 |
| необходими бройки | 1 |
| материал | пластмаса |
| тегло | 62 g |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,1 kg |
| необходими бройки | 1 |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,1 kg |
| необходими бройки | 1 |
| не е за артикул номер | 1798 |
| материал | пластмаса |
| тегло | 105 g |
| материал | пластмаса |
| не е за артикул номер | 1798 |
| материал | пластмаса |
| тегло | 105 g |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,12 kg |
| необходими бройки | 1 |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,12 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тегло | 100 g |
| страна на монтаж | предна ос |
| материал | пластмаса |
| тегло | 60 g |
| страна на монтаж | предна ос |
| тегло | 0,327 kg |
| за OEномер | 1336.G4 |