| дебелина | 3,5 mm |
| вътрешен диаметър | 19,5 mm |
| материал | NBR (Нитрил-Бутадиен-Каучук) |
| тегло | 0,003 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дебелина | 3,5 mm |
| вътрешен диаметър | 19,5 mm |
| материал | NBR (Нитрил-Бутадиен-Каучук) |
| тегло | 0,003 kg |
| необходими бройки | 1 |
| материал | гума |
| страна на монтаж | от страната на двигателя |
| диаметър на уплътнителен пръстен | 50 mm |
| дебелина | 3,15 mm |
| материал | пластмаса |
| страна на монтаж | отпред |
| страна на монтаж | надлъжен |
| материал | пластмаса |
| за OEномер | 1K0 122 291C |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със закрепваща скоба |
| материал | GFK (усилена с фибро-стъкло пластмаса) |
| брой контакти | 1 |
| вариант на екипировка | Without Prongs |
| тегло | 40 g |
| страна на монтаж | предна ос |
| за OEномер | 7M3 122 291 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със закрепваща скоба |
| материал | GFK (усилена с фибро-стъкло пластмаса) |
| материал | GFK (усилена с фибро-стъкло пластмаса) |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със закрепваща скоба |
| за OEномер | 3B0 122 291B |
| дължина | 142 mm |
| ширина | 30 mm |
| височина | 70 mm |
| тегло | 0,07 kg |
| материал | пластмаса |
| страна на монтаж | цилиндрова глава |
| страна на монтаж | челна страна |
| страна на монтаж | от страната на трансмисията |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| отопление/ охлаждане | с конектор за термошалтер |
| вътрешен диаметър | 15 mm |
| външен диаметър | 20 mm |
| външен диаметър 1 | 8 mm |
| вътрешен диаметър 1 | 4 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без датчик |
| алтернативен ремонтен комплект | 111 237 |
| материал | GFK (усилена с фибро-стъкло пластмаса) |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със закрепваща скоба |
| за OEномер | 1K0 122 291AE |
| отопление/ охлаждане | с конектор за термошалтер |
| тегло | 135 g |
| страна на монтаж | предна ос |
| цвят | черен |
| материал | пластмаса |
| материал | пластмаса |
| страна на монтаж | цилиндрова глава |
| страна на монтаж | челна страна |
| страна на монтаж | от страната на трансмисията |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| отопление/ охлаждане | с конектор за термошалтер |
| материал | GFK (усилена с фибро-стъкло пластмаса) |
| дебелина | 3,5 mm |
| вътрешен диаметър | 19,5 mm |
| материал | NBR (Нитрил-Бутадиен-Каучук) |
| тегло | 0,003 kg |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| охладителни тръби (маркучи) | от двигателя към радиатора на двигателя |
| материал | пластмаса |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| необходими бройки | 1 |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,12 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | ляво |
| материал | пластмаса |
| материал | пластмаса |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| тегло | 0,153 kg |
| необходими бройки | 1 |
| вътрешен диаметър | 15 mm |
| външен диаметър | 20 mm |
| външен диаметър 1 | 8 mm |
| тегло | 0,031 kg |
| вътрешен диаметър 1 | 4 mm |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,12 kg |
| необходими бройки | 1 |
| за OEномер | 3B0 122 291 B |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с датчик |
| страна на монтаж | цилиндрова глава |
| тегло | 0,089 kg |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор |