| вътрешен диаметър | 23 mm |
| външен диаметър | 36 mm |
| ширина | 7 mm |
| вид на радиален семеринг | A |
| материал | NBR (Нитрил-Бутадиен-Каучук) |
| вътрешен диаметър | 23 mm |
| външен диаметър | 36 mm |
| ширина | 7 mm |
| вид на радиален семеринг | A |
| материал | NBR (Нитрил-Бутадиен-Каучук) |
| дебелина | 11,3 mm |
| вътрешен диаметър | 40 mm |
| външен диаметър | 58 mm |
| материал | NBR (Нитрил-Бутадиен-Каучук) |
| страна на монтаж | отпред отляво |
| тегло | 0,008 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дебелина | 11,3 mm |
| вътрешен диаметър | 40 mm |
| външен диаметър | 58 mm |
| материал | NBR (Нитрил-Бутадиен-Каучук) |
| страна на монтаж | отпред отляво |
| тегло | 0,008 kg |
| необходими бройки | 1 |