| вид на експлоатация | електрически |
| работно налягане | 3,5 bar |
| дебит | 90 l/h |
| впръсквателна система | многоточков инжекцион |
| работно налягане | 3 bar |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 13,5 V |
| налягане | 3,5 bar |
| налягане | 350000 Pa |
| вид на експлоатация | електрически |
| сила на тока | 3,3 A |
| работно напрежение | 13,5 V |
| дебит | 60 l/h |
| консумация | 3,3 A |
| налягане | 3,5 bar |
| за номер артикул | 770044 |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,3 kg |
| вид на експлоатация | електрически |
| страна на монтаж | в горивния резервоар |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| вид на експлоатация | електрически |
| вид на експлоатация | електрически |
| работно налягане | 3,5 bar |
| дебит | 90 l/h |
| впръсквателна система | многоточков инжекцион |
| електронапрежение | 12 V |
| страна на монтаж | в горивния резервоар |
| налягане | 3 bar |
| вид на експлоатация | електрически |
| вид на експлоатация | електрически |
| диаметър | 38 mm |
| обща дължина | 135 mm |
| диаметър 1/диаметър 2 | IN :10 OUT :9 mm |
| електронапрежение | 12 V |
| налягане | 3,35 bar |
| електронапрежение | 12 V |
| диаметър | 38,5 mm |
| налягане | 3,8 bar |
| брой на полюсите | 2 |
| вътрешна дължина | 113,5 mm |
| дебит | 100 l/h |
| консумирана мощност | 78 W |
| диаметър на връзка за тръба | 8,8 mm |
| вид на експлоатация | електрически |
| вид на експлоатация | електрически |
| вид на горивото | бензин |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с предфилтър |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без свързващи части |
| налягане | 3,8 bar |
| вид на експлоатация | електрически |
| тегло | 0,36 kg |
| налягане | 3,5 bar |
| вид на експлоатация | електрически |
| тегло | 0,39 kg |
| налягане | 3,5 bar |
| работно налягане | 3 bar |
| вид на експлоатация | електрически |
| налягане | 3,8 bar |
| вид на експлоатация | електрически |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със свързващи детайли |
| вид на горивото | бензин |