| вид на експлоатация | електрически |
| диаметър | 51,5 mm |
| обща дължина | 100 mm |
| диаметър 1/диаметър 2 | IN / OUT :6,5 mm |
| електронапрежение | 12 V |
| налягане | 0,15 bar |
| вид на експлоатация | електрически |
| диаметър | 51,5 mm |
| обща дължина | 100 mm |
| диаметър 1/диаметър 2 | IN / OUT :6,5 mm |
| електронапрежение | 12 V |
| налягане | 0,15 bar |
| вид на експлоатация | електрически |
| диаметър | 38 mm |
| обща дължина | 135 mm |
| диаметър 1/диаметър 2 | IN :10 OUT :9 mm |
| електронапрежение | 12 V |
| налягане | 3,35 bar |