| вид на експлоатация | електрически |
| работно налягане | 3 bar |
| дебит | 95 l/h |
| впръсквателна система | многоточков инжекцион |
| вид на експлоатация | електрически |
| работно налягане | 3 bar |
| дебит | 95 l/h |
| впръсквателна система | многоточков инжекцион |
| вид на експлоатация | електрически |
| диаметър | 36,3 mm |
| обща дължина | 134 mm |
| диаметър 1/диаметър 2 | IN :10 OUT:8 mm |
| електронапрежение | 12 V |
| налягане | 3 bar |
| вид на експлоатация | електрически |
| диаметър | 36,3 mm |
| обща дължина | 134 mm |
| диаметър 1/диаметър 2 | IN :10 OUT:8 mm |
| електронапрежение | 12 V |
| налягане | 3 bar |