| вид на експлоатация | електрически |
| работно налягане | 3 bar |
| дебит | 95 l/h |
| впръсквателна система | многоточков инжекцион |
| тегло | 0,090 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | в горивния резервоар |
| допълващ артикул /допълваща информация | без добавен материал |
| вид на експлоатация | електрически |
| вид на експлоатация | електрически |
| работно налягане | 3 bar |
| дебит | 95 l/h |
| впръсквателна система | многоточков инжекцион |
| страна на монтаж | в горивния резервоар |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| вид на експлоатация | електрически |
| вид на експлоатация | електрически |
| тегло | 0,39 kg |
| налягане | 3,5 bar |
| вид на експлоатация | електрически |