| вид на експлоатация | електрически |
| дебит | 155 l/h |
| работно налягане | 3 bar |
| вид на експлоатация | електрически |
| налягане | 3 bar |
| вид на експлоатация | електрически |
| за номер артикул | 770005 |
| тегло | 0,665 kg |
| брой контакти | 2 |
| електронапрежение | 12 V |
| страна на монтаж | горивопровод |
| ограничение за производител | BOSCH |
| налягане | 3 bar |
| вид на експлоатация | електрически |
| страна на монтаж | горивопровод |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със свързващи детайли |
| вид на експлоатация | електрически |
| вид на експлоатация | електрически |
| тегло | 0,71 kg |
| налягане | 3 bar |
| страна на монтаж | горивопровод |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без свързващи части |
| вид на експлоатация | електрически |