| вид на експлоатация | електрически |
| диаметър | 112 mm |
| дължина | 126 mm |
| сила на ток до | 10,8 A |
| брой контакти | 1 |
| налягане | 5,3 bar |
| налягане | 76,85 psi |
| електронапрежение | 12 V |
| допълващ артикул /допълваща информация | с държач |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| страна на монтаж | в горивния резервоар |
| вид на експлоатация | електрически |
| вид на горивото | дизел |
| рециклирана част | |
| вид на горивото | дизел |
| вид на горивото | дизел |