| тегло | 0,05 kg |
| диаметър | 11 mm |
| вид на експлоатация | електрически |
| тегло | 0,64 kg |
| налягане | 3,5 bar |
| страна на монтаж | в горивния резервоар |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| вид на експлоатация | електрически |
| сила на тока | 14,5 A |