| страна на монтаж | в горивния резервоар |
| вид на експлоатация | електрически |
| вид на експлоатация | електрически |
| диаметър | 135,5 mm |
| дължина | 248,5 mm |
| сила на ток до | 8 A |
| брой контакти | 1 |
| налягане | 3,5 bar |
| налягане | 50,75 psi |
| допълващ артикул /допълваща информация | със датчик в резервоара |
| технически информационен номер | SI 1229 |
| електронапрежение | 13,5 V |
| налягане | 3,5 bar |
| налягане | 350000 Pa |
| вид на експлоатация | електрически |
| сила на тока | 7,5 A |
| работно напрежение | 13,5 V |
| дебит | 51 l/h |
| консумация | 7,5 A |