| вид на експлоатация | електрически |
| работно налягане | 3 bar |
| дебит | 95 l/h |
| впръсквателна система | многоточков инжекцион |
| страна на монтаж | в горивния резервоар |
| вид на експлоатация | електрически |
| допълващ артикул /допълваща информация | без добавен материал |
| вид на експлоатация | електрически |
| работно налягане | 3 bar |
| дебит | 95 l/h |
| впръсквателна система | многоточков инжекцион |
| страна на монтаж | в горивния резервоар |
| допълващ артикул /допълваща информация | без добавен материал |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| налягане | 3,5 bar |
| налягане | 350000 Pa |
| вид на експлоатация | електрически |
| работно напрежение | 12 V |
| дебит | 60 l/h |
| работно налягане | 3,5 bar |
| дебит | 60 l/h |
| впръсквателна система | многоточков инжекцион |
| вид на експлоатация | електрически |
| диаметър | 114 mm |
| дължина | 145 mm |
| сила на ток до | 8,5 A |
| брой контакти | 1 |
| налягане | 3,5 bar |
| налягане | 49,35 psi |
| електронапрежение | 12 V |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| допълващ артикул /допълваща информация | без датчик в резервоара |
| технически информационен номер | SI 1229 |