| електронапрежение | 12 V |
| налягане | 0,1 bar |
| налягане | 10000 Pa |
| вид на експлоатация | електрически |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| работно напрежение | 12 V |
| дебит | 95 l/h |
| консумация | 2 A |
| страна на монтаж | горивопровод |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без свързващи части |
| вид на експлоатация | електрически |