| електронапрежение | 13,5 V |
| налягане | 3 bar |
| налягане | 300000 Pa |
| вид на експлоатация | електрически |
| сила на тока | 4,7 A |
| работно напрежение | 13,5 V |
| дебит | 120 l/h |
| консумация | 4,7 A |
| тегло | 0,448 kg |
| налягане | 3 bar |
| брой контакти | 2 |
| вид на експлоатация | електрически |
| за номер артикул | 770008 |
| вид на експлоатация | електрически |
| налягане | 3 bar |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с филтър |
| страна на монтаж | в горивния резервоар |
| работно налягане | 3 bar |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| страна на монтаж | в горивния резервоар |
| налягане | 3 bar |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| вид на горивото | бензин |
| вид на експлоатация | електрически |
| налягане | 3 bar |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с филтър |
| вид на експлоатация | електрически |
| тегло | 0,56 kg |
| налягане | 3 bar |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с филтър |
| вид на експлоатация | електрически |
| вид на горивото | бензин |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с предфилтър |
| налягане | 3 bar |
| брой контакти | 2 |
| електронапрежение | 12 V |
| страна на монтаж | в горивния резервоар |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| вид на експлоатация | електрически |
| вид на експлоатация | електрически |
| тегло | 0,56 kg |
| налягане | 3 bar |