| тегло | 0,04 kg |
| диаметър | 25 mm |
| тегло | 0,03 kg |
| диаметър | 26 mm |
| електронапрежение | 12 V |
| налягане | 1,2 bar |
| налягане | 120000 Pa |
| вид на експлоатация | електрически |
| работно напрежение | 12 V |
| дебит | 85 l/h |
| консумация | 4 A |
| вид на експлоатация | електрически |
| дебит | 105 l/h |
| налягане | 3 bar] д |
| впръсквателна система | многоточков инжекцион |
| електронапрежение | 12 V |
| страна на монтаж | в горивния резервоар |
| налягане | 3,1 bar |
| вид на експлоатация | електрически |
| вид на експлоатация | електрически |
| дебит | 105 l/h |
| налягане | 3 bar] д |
| впръсквателна система | многоточков инжекцион |
| вид на експлоатация | електрически |
| работно налягане | 3 bar |
| дебит | 90 l/h |
| впръсквателна система | многоточков инжекцион |
| вид на експлоатация | електрически |
| работно налягане | 3 bar |
| дебит | 90 l/h |
| впръсквателна система | многоточков инжекцион |
| вид на експлоатация | електрически |
| тегло | 0,35 kg |
| налягане | 3,1 bar |
| страна на монтаж | в горивния резервоар |
| вид на експлоатация | електрически |
| страна на монтаж | в горивния резервоар |
| вид на експлоатация | електрически |
| тегло | 0,96 kg |
| налягане | 3,1 bar |
| вид на експлоатация | електрически |
| работно налягане | 3,1 bar |
| дебит | 70 l/h |
| впръсквателна система | многоточков инжекцион |
| вид на експлоатация | електрически |
| работно налягане | 3,1 bar |
| дебит | 70 l/h |
| впръсквателна система | многоточков инжекцион |
| налягане | 3 bar |
| вид на горивото | бензин |
| електронапрежение | 13 V |
| налягане | 3,1 bar |
| налягане | 310000 Pa |
| вид на експлоатация | електрически |
| работно напрежение | 13 V |
| дебит | 70 l/h |
| консумация | 8 A |
| електронапрежение | 13 V |
| налягане | 3,1 bar |
| налягане | 310000 Pa |
| вид на експлоатация | електрически |
| работно напрежение | 13 V |
| дебит | 70 l/h |
| консумация | 8 A |
| вид на експлоатация | електрически |
| налягане | 3,1 bar |
| допълващ артикул /допълваща информация | без уплътнения |