| вид на експлоатация | електрически |
| тегло | 0,77 kg |
| налягане | 6,5 bar |
| работно налягане | 6,5 bar |
| вид на експлоатация | електрически |
| вид на експлоатация | електрически |
| диаметър | 60 mm |
| дължина | 178,5 mm |
| сила на ток до | 12 A |
| налягане | 6,5 bar |
| налягане | 94,3 psi |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | PI 0027 |
| технически информационен номер | PI 0034 |
| технически информационен номер | SI 0080 |
| технически информационен номер | SI 0086 |
| технически информационен номер | SI 0097 |
| вид на експлоатация | електрически |
| тегло | 0,72 kg |
| страна на монтаж | горивопровод |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със свързващи детайли |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| налягане | 6,5 bar |
| налягане | 650000 Pa |
| вид на експлоатация | електрически |
| работно напрежение | 12 V |