| вид на експлоатация | електрически |
| диаметър | 52 mm |
| дължина | 159,5 mm |
| сила на ток до | 6 A |
| брой контакти | 2 |
| налягане | 3 bar |
| налягане | 43,5 psi |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | PI 0027 |
| технически информационен номер | PI 0034 |
| технически информационен номер | SI 0080 |
| технически информационен номер | SI 0086 |
| технически информационен номер | SI 0097 |
| вид на експлоатация | електрически |
| тегло | 0,84 kg |
| налягане | 6,5 bar |
| вид на експлоатация | електрически |
| работно налягане | 4 bar |
| дебит | 100 l/h |
| впръсквателна система | многоточков инжекцион |
| страна на монтаж | горивопровод |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без свързващи части |
| вид на експлоатация | електрически |