| вид на експлоатация | електрически |
| тегло | 0,77 kg |
| налягане | 3 bar |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| страна на монтаж | горивопровод |
| ограничение за производител | BOSCH |
| налягане | 4 bar |
| вид на експлоатация | електрически |
| страна на монтаж | горивопровод |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без свързващи части |
| вид на експлоатация | електрически |
| страна на монтаж | горивопровод |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със свързващи детайли |
| вид на експлоатация | електрически |
| страна на монтаж | горивопровод |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без свързващи части |
| вид на експлоатация | електрически |
| вид на експлоатация | електрически |
| налягане | 7,6 bar |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| вид на експлоатация | електрически |
| работно налягане | 4 bar |
| дебит | 100 l/h |
| впръсквателна система | многоточков инжекцион |