| вид на експлоатация | електрически |
| вид на експлоатация | електрически |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| вид на експлоатация | електрически |
| диаметър | 36,5 mm |
| дължина | 137,68 mm |
| сила на ток до | 8,5 A |
| брой контакти | 1 |
| налягане | 3,5 bar |
| налягане | 50,75 psi |
| електронапрежение | 12 V |
| вид на експлоатация | електрически |
| работно налягане | 3 bar |
| дебит | 130 l/h |
| впръсквателна система | многоточков инжекцион |
| електронапрежение | 12 V |
| налягане | 3,5 bar |
| налягане | 350000 Pa |
| вид на експлоатация | електрически |
| сила на тока | 8,5 A |
| работно напрежение | 12 V |
| дебит | 75 l/h |
| консумация | 8,5 A |
| страна на монтаж | в горивния резервоар |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| вид на експлоатация | електрически |
| вид на експлоатация | електрически |
| тегло | 0,65 kg |
| налягане | 3 bar |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с филтър |
| вид на експлоатация | електрически |
| диаметър | 52 mm |
| дължина | 160 mm |
| диаметър 1 | 12 mm |
| диаметър 2 | 8 mm |
| сила на ток до | 6 A |
| налягане | 3 bar |
| налягане | 43,5 psi |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | PI 0027 |
| технически информационен номер | PI 0034 |
| технически информационен номер | SI 0080 |
| технически информационен номер | SI 0097 |
| вид на експлоатация | електрически |
| работно налягане | 3 bar |
| дебит | 130 l/h |
| впръсквателна система | многоточков инжекцион |