| вид на експлоатация | електрически |
| вид на експлоатация | електрически |
| работно налягане | 3 bar |
| дебит | 130 l/h |
| впръсквателна система | многоточков инжекцион |
| страна на монтаж | в горивния резервоар |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| вид на експлоатация | електрически |
| вид на експлоатация | електрически |
| тегло | 0,66 kg |
| налягане | 1,2 bar |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с филтър |
| вид на експлоатация | електрически |
| работно налягане | 3 bar |
| дебит | 130 l/h |
| впръсквателна система | многоточков инжекцион |