| налягане | 1,2 bar |
| вид на експлоатация | електрически |
| вид на експлоатация | електрически |
| работно налягане | 1,5 bar |
| дебит | 100 l/h |
| впръсквателна система | Single Point Injection-едноточково впръскване (централно впр |
| електронапрежение | 13,5 V |
| налягане | 0,83 bar |
| вид на експлоатация | електрически |
| сила на тока | 3,3 A |